2018-03-20, antradienis, 23:03.     Šiandien Betygaloje saulė teka 06:33, leidžiasi 18:43, dienos ilgumas 12:10.

Aktyvi, sveika ir sportuojanti bendruomenė

2017-08-30, paskelbė www.mano Raseiniai.lt
Aktyvi, sveika ir sportuojanti bendruomenė

 Kaimų bendruomenė „Betygala“ pradėjo vykdyti Kūno kultūros ir sporto departamento konkurso „Sportuojani bendruomenė“ projektą „Sportas – sveikata visiems“, pagal kurį rugpjūčio 11 dieną buvo surengtas krepšinio turnyras 2016 metais įrengtoje krepšinio aikštelėje Vyturio parke, Betygaloje. Dalyvavo 10 komandų. Žaidėjai buvo iš Betygalos, Raseinių, Ariogalos, Ilgižių,Vengerskų, Akstinų ir kitų aplinkinių vietovių.

 

Nuotaikingą ir karštą popietę komandos susirinko gerai nusiteikusios ir pasiruošusios nugalėti. Žiūrovai laukė kiekvienų varžybų palaikydami savo komandą, visus džiugino teigiamas rezultatas. Pralaimėjimas, žinoma, netenkino, tačiau dalyviai sutiko, kad vien dalyvauti yra smagu. Varžybose trečią vietą laimėjo komanda iš Ariogalos, tokiu pat pavadinimu „Ariogala“, antra vieta atiteko „Vengerskų“ komandai, o pirmąją vietą laimėjo „Dilso“ komanda iš Raseinių.  Dalyviai buvo apdovanoti medaliais. Kitą dieną  Žemčiūgų šventėje  buvo įteiktos taurės su laimėtojų vardais.

 


   Tęsdama projektą ir sveikos gyvensenos temą rugpjūčio 16 dieną bendruomenė surengė šiaurietiško ėjimo mokymosi dieną. Susirinko entuziastai ir tie, kurie labai norėjo išmokti šios sporto šakos. Atvyko mokytojas, šiaurietiško ėjimo treneris Laimontas  Rakauskas. Jis pamokė ir praktiškai parodė, kaip laikyti lazdas, kaip daryti apšilimą, kaip žygiuoti, kaip nepervargti. Ir kaip surasti savo ritmą ir greitį. Be to bendruomenės nariai gavo naudingų žinių apie sveiką ir kokybišką gyvenimo būdo propagavimą. Labai naudingai ir turiningai praleistas laikas, ir nauji pasižadėjimai sau. Dabar jau judėsim kasdien.

 

Kaimų bendruomenės „Betygala“ jaunimo grupės vadovė Laura Kazlauskė

Nuotraukos autorės


 

Contact form

Šios dienos vardadieniai