2018-03-20, antradienis, 23:20.     Šiandien Betygaloje saulė teka 06:33, leidžiasi 18:43, dienos ilgumas 12:10.

Aktyvus policijos ir visuomenės bendradarbiavimas didina gyventojų saugumą

2017-02-27, paskelbė www.mano Raseiniai.lt
Aktyvus policijos ir visuomenės bendradarbiavimas didina gyventojų saugumą

Siekdami formuoti saugią gyvenamąją aplinką bei vykdydami nusikalstamų veikų ir administracinių nusižengimų prevenciją prižiūrimoje teritorijoje, Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Raseinių rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūnai nuolat palaiko ryšius su Raseinių rajono seniūnais, seniūnaičiais, bendruomenių vadovais, Saugių kaimynysčių atstovais.

 

        Praėjusią savaitę bendruomenės pareigūnai lankėsi Raseinių rajono, Betygalos seniūnijos teritorijoje. Pareigūnai susitiko su Betygalos seniūnijos seniūnu, kitais darbuotojais, Betygalos miestelio Saugios kaimynystės grupės koordinatoriumi, kalbino kaimų gyventojus. Policijos atstovai domėjosi, ar žmonės saugiai jaučiasi savo gyvenamojoje vietoje, kokios problemos juos jaudina, aiškinosi problemų keliančius taškus. Dauguma kalbintų gyventojų sakė problemų neturintys, džiaugėsi policijos matomumu, dėkojo už parodytą dėmesį.

 

       Analizuojant svarbiausias kaimo problemas bei galimybes jas spręsti, prieita išvados, jog žmonės gyventų saugiau, jei į viešosios tvarkos saugojimo ir saugios savo gyvenamosios ar kitos aplinkos saugumo stiprinimo veiklą įsitrauktų kuo daugiau visuomenės narių. Policijos pareigūnai akcentavo informacijos teikimo policijai svarbą, ragino gyventojus bendradarbiauti, būti atvirais ir visada kreiptis į policiją.

 

        Šalys sutarė stengtis dirbti išvien, kartu spręsti iškylančias problemas, keistis informacija bei kartu dalyvauti prevencinėse priemonėse. Juk glaudesnis ir produktyvesnis bendradarbiavimas tarp policijos ir visuomenės - vienas iš būdų, padedančių mažinti nusikalstamumą, didinti gyventojų saugumą ir užtikrinti viešąją tvarką.


 

Contact form

Šios dienos vardadieniai