2018-03-20, antradienis, 23:09.     Šiandien Betygaloje saulė teka 06:33, leidžiasi 18:43, dienos ilgumas 12:10.

Mamytės visada mūsų širdyje

2017-05-08, Rasa Povilionytė
Mamytės visada mūsų širdyje

  Su geru oru, gera nuotaika ir meile mamytėms į Ilgižių mokyklą-daugiafunkcį centrą atskriejo mamyčių šventė, kurią organizavo 1-3 klasių mokiniai ir jųauklėtoja Ingrida Račickienė.


              Šventę pradėjo pirmokai ir trečiokai skambia daina, po kurios ėjo pas mažiausiuosius klausti, galbūt jie žino, kur jų mamytė. Mažyliai žinojo, kur yra jų mamytės, tad padeklamavo joms eilėraštukus ir pašoko dainuodami lietuvių liaudies ratelį. Priešmokyklinukai drąsiai iš visos širdies padainavo dainą „Mamos suknelė“. 2-4klasių mokiniai padeklamavo eilėraštį jį suvaidindami: mokiniai virto medžiais ir paukščiais, gyrė savo mamas ir tvirtino, kad jų mamos pačios geriausios. Penktokai pašoko energingą šokį mamytėms išjudinti. Renginio vedėjai grojo dūdelėmis, šoko lietuvių liaudies šokį „Klumpakojis“ ir vis bandė „surasti“ savo mamytes. Pačių kurtomis eilėmis ir daina apie kregždutes mamytes sveikino septintokai. Šeštokai taip pat skyrė mamytėms eiles ir kartu su penktokais skambiai uždainavo. Vyresnieji mamoms padainavo jautrią dainą „Pasaulis man tai Tu“, paglostė mamyčių širdis meiliais žodžiais taip, kad susigraudino ir mamytės, ir mokytojos, ir patys vaikai. Dešimtokai perskaitė pasaką apie mūsų visų tikruosius angelus sargus – mamas. Gėlyčių žiedeliais su mamų vardais papuošėme pavasario medelį. Taip gražiai ir gausiai jis sužydėjo!


              Šventėje mamyčių ieškojo ir zuikiai, ir žiogai, ir bitutės, o jas surasti padėjo močiutė, kuri pamokė, kad mūsų mamos visada yra ir bus mūsų širdyse. Tad šventę tradiciškai baigėme daina „Aš širdyje labai myliu savo mamą“ ir įteikėme savo rankomis gamintas dovanėles. Mylėkime savo mamas ir visada nešiokimės jas savo širdyse!

Contact form

Šios dienos vardadieniai