2018-03-20, antradienis, 23:10.     Šiandien Betygaloje saulė teka 06:33, leidžiasi 18:43, dienos ilgumas 12:10.

Mokinių krepšinio turnyras „Savivaldybės taurė“

2015-11-05, paskelbė www.mano Raseiniai.lt
Mokinių krepšinio turnyras „Savivaldybės taurė“

Kiekvienais metais Raseiniuose be pagrindinio krepšinio turnyro „Savivaldybės taurė“ atskirai pravedamas ir rajono BUM mokinių turnyras. Šiais metais mokinių turnyre „Savivaldybės taurė“ panoro dalyvauti keturios gimnazijų komandos - Prezidento J. Žemaičio gimnazijos, Ariogalos gimnazijos, Šiluvos gimnazijos ir Betygalos Maironio gimnazijos krepšininkai.

 

 

Pravedus parengiamuosius susitikimus paaiškėjo, kad dėl 3- 4 vietų susikaus Ariogalos gimnazija ir Šiluvos gimnazija. Rungtynėse didelės įtampos nebuvo - Ariogalos krepšininkai buvo ryškiai pranašesni už savo varžovus ir nesunkiai nugalėjo rezultatu 86:41. Ariogalos gimnazijos krepšininkams įteikti trečios vietos apdovanojimai.

 


Rungtynėse dėl 1-2 vietų tarp Prezidento J. Žemaičio ir Betygalos Maironio gimnazijų komandų atkaklios kovos jau netrūko. Abiejų komandų krepšininkai stengėsi atiduoti paskutines jėgas, kad pasiektų pergalę. Visgi lygesnę ir galingesnę komandos sudėtį turinti Prezidento J. Žemaičio gimnazijos komanda rungtynių pabaigoje sugebėjo išlaikyti nedidelę persvarą ir šventė pergalę rezultatu 72:66.

 

Tad sidabriniai apdovanojimai atiteko Betygalos Maironio gimnazijos komandai, na o turnyro nugalėtojais tapo  Prezidento J. Žemaičio gimnazijos krepšininkai, kurie vėliau atstovaus Raseinius Lietuvos BUM mokinių krepšinio „Karūnos“ čempionate.

 

Sėkmės jiems tolimesnėse krepšinio kovose.

 

 Gintautas Balčaitis    

Contact form

Šios dienos vardadieniai