2018-03-20, antradienis, 23:01.     Šiandien Betygaloje saulė teka 06:33, leidžiasi 18:43, dienos ilgumas 12:10.

Paskutinio skambučio šventė Ilgižiuose

2017-06-07, Dalia Visockytė
Paskutinio skambučio šventė Ilgižiuose

   Pirmąjį birželio penktadienį visi kartu pasitikome dešimt metų praleidusius Ilgižių mokykloje-daugiafunkciame centre dešimtos klasės mokinius ir išlydėjome juos į kitą gyvenimo etapą. Jiems šioje mokykloje paskutinį kartą nuskambėjo mokyklinis skambutis.

 

   Pasibaigus paskutiniosioms pamokoms su pirmąja mokytoja ir klasės auklėtoja, devintos klasės mokiniai mokytojus, tėvelius, dešimtos klasės mokinius ir svečius sukvietė į šventę. Po dešimties metų mokykloje smagu buvo apdovanoti kiekvieną dešimtoką už mokykloje skambėjusį juoką, greitį, santūrumą, stilių, tylą, „žvejybinius“ gebėjimus.

 

Nominacijas skelbė ir sveikinimo žodžius tarė Ilgižių mokyklos-daugiafunkcio centro direktorė Airina Juškienė, pirmoji mokytoja Rita Krištopaitienė, auklėtojos Živilė Radvilavičiūtė ir Rasa Baležentytė, mokytoja ir mama Irma Rupeikienė, taip pat kiti mokytojai kartu su  savo  auklėtiniais dovanodami sveikinimus dešimtos klasės mokiniams. Taip pat jautriai, iki širdies gelmių sugraudinę, skambėjo tėvelių sveikinimai vaikams su nuoširdžiausiais palinkėjimais.

 

   Šventės metu buvo prisimintos gražiausios akimirkos mokykloje, apdainuoti ir papuošti vardų karoliais dešimtokai, iškilmingai perduotas mokyklos raktas ir testamentas devintokams… Gėlės, sveikinimai, gražiausios eilės, nuoširdžios padėkos mokytojams puošė šią šventę ir išlydėjo dešimtokus toliau siekti mokslo ir žinių. Lengvo jiems skrydžio ir palankaus vėjo! O jų padovanotas medis, pasodintas šalia mokyklos tako, visada  primins juos ir nesustabdomą laiko bėgimą.

Contact form

Šios dienos vardadieniai