2018-03-20, antradienis, 23:19.     Šiandien Betygaloje saulė teka 06:33, leidžiasi 18:43, dienos ilgumas 12:10.

Vaizdo kameros - padėjo Raseinių komisariato pareigūnams

2015-06-09, paskelbė www.mano Raseiniai.lt
Vaizdo kameros - padėjo Raseinių komisariato pareigūnams

Mano namai – mano tvirtovė. Taip norėtume  jaustis savo namuose, tačiau ilgapirščiai mūsų norų nepaiso. Užsitikrinti saugumo jausmą mums labai gali padėti šiuolaikinės technologijos. Vaizdo stebėjimo kameros - vienas efektingiausių turto apsaugos sprendimų. Tuo įsitikino į Šiaulių apskrities policijos Raseinių komisariato pareigūnus su prašymu dėl vagystės kreipęsis 34-erių Kauno gyventojas, mat gegužės 25 d. iš Raseinių rajone, Betygalos seniūnijoje, Riogliškių kaime,   esančios jo sodybos, buvo pagrobti  įvairūs daiktai – akėčios, kultivatorius, ketaus puodas. Žalą nukentėjusysis  įvertino 150 eurų.

 

 


Sodyboje apsilankęs vagišius nežinojo, kad ji saugoma vaizdo kameros pagalba, tad šeimininkavo be skrupulų. Sodybos šeimininkas, peržiūrėjęs vaizdo medžiagą, nekviestą svečią puikiai įžiūrėjo, tačiau tas žmogus jam buvo nepažįstamas. Tad kaunietis ilgapirščiui demaskuoti pasirinko originalų sprendimą  - vaizdo įrašą įdėjo į  interneto tinklalapį.

 

 


Šios istorijos pabaiga netikėta - nukentėjusysis sulaukė ne tik 19-metį atpažinusio žmogaus telefoninio skambučio, bet ir... paties vagišiaus, kuris prisipažino įvykdęs vagystę ir  paprašė pašalinti internete patalpintą vaizdo įrašą. Kai pareigūnai sužinojo, kad tai -  Radviliškio rajono, Šeduvos miestelio, gyventojo darbas, jaunuolis buvo iškviestas apklausai į komisariatą. Apklaustasis prisipažino, kad visą pasisavintą turtą pardavė metalo laužo supirktuvėje ir prižadėjo nukentėjusiajam atlyginti žalą.

 


Dėl vagystės jaunuoliui gresia viešieji darbai arba bauda, arba laisvės apribojimas, arba areštas.

 

 

 

Šiaulių AVPK info.

 

 


 

Contact form

Šios dienos vardadieniai